Populære produkter
-
Sodapulver 25kg til Sodablæsning – lev. i 25L dunk
DKK 595,00 -
A051S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 53+53cm passer til Skoda Fabia + Roomster årg. 2006 og frem
DKK 175,00 -
Spiralslange 6m x 8mm model PUR "Flex-boy" med 1/4" udv. gevind
DKK 326,70 -
Orange Juice duftegran fra Wunderbaum
DKK 17,50 -
Philips WhiteVision Ultra H4 pærer 2 stk. Kit +60% mere lys | hvidt lys (op til 4200K)
DKK 179,00 -
Philips W5W LongLife EcoVision pærer med op til 3x længere levetid (2 stk)
DKK 35,00 -
Spiralslange ø6,5x10mm x 8m model PUR "Flex-boy" med 530 kobling & nippel
DKK 676,80 -
AR612S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+40cm passer Hyundai I20 fra årg. 11/2014 og frem
DKK 269,00
Startkabler 16mm Isoleret greb
DKK 189,00
Startkabler er løsning hvis bilen ikke vil starte mere, på grund af et tomt battier. Startkablerne er velegnet til 12 og 24 Volt batterier og til benzinbiler med en slagvolumen op til 2500cc. Med en kabeltykkelse på 16mm. Længden på kablerne er hele 2,3 m … læs mere her
Beskrivelse
Startkabler 16mm Isoleret greb Produktfakta
Produktnavn | Startkabler 16mm Isoleret greb |
Pris | DKK 189.00 |
Mærke | Carpoint |
Gratis fragt | Ja, ved køb over DKK 500 |
Fragt | DKK 34 |
VareID | 52444032 |
EAN | 8711293070480 |
Startkabler 16mm Isoleret greb fra Carpoint
Startkabler 16mm Isoleret greb får stadig topkarakter blandt forbrugerne der har købt den i den altid eftertragtede varekategori Autotilbehør. Der følger også lovpligtige 14 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af Startkabler 16mm Isoleret greb. Den gode service betyder at rigtig mange i Danmark køber deres Startkabler 16mm Isoleret greb ved den velkendte shop XpertCleaning.dk, som er den foretrukne shop blandt online shoppere. Her i online shoppens kæmpe udvalg finder mange det de leder efter, det kan jo passende være Startkabler 16mm Isoleret greb. Når du handler online sparer du penge- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Startkabler 16mm Isoleret greb og online fordele
Vidste du, at hver gang du køber noget i en af de danske webshops, giver de dig lidt bedre rettigheder, som ikke er en selvfølge i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter du har foretaget dit køb på nettet, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, i den store skov af webshops, der er derude. Og du kan faktisk sammenligne priser når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Når du har handlet dine produkter, kommer de hjem til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det giver en god fleksibilitet for dig. Webshops har ikke en kø som i butikker eller supermarkeder så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.